Категорія BE, C1E, CE

BE, C1E, CE - состави транспортних засобів з тягачем категорії B, C1 або C яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів.

Водіям транспортних засобів категорій B, C1, C, D1 і D дозволяється керувати такими засобами також з причепом, дозволена максимальна маса якого перевищує 750 кілограмів. При цьому водіям транспортних засобів категорії B дозволяється керувати такими засобами з причепом, дозволена максимальна маса якого перевищує 750 кілограмів, але не перевищує маси автомобіля без навантаження, і загальна дозволена максимальна маса такого транспортного засобу і причепа не перевищує 3500 кілограмів.

До керування транспортними засобами категорій C1, C, D1 і D з причепами, повна маса яких становить більш як 750 кілограмів і загальна дозволена максимальна маса такого транспортного засобу і причепа перевищує 3500 кілограмів, а також зчепленими автобусами допускаються водії, які мають право на керування транспортними засобами категорій C1E, CE, D1E і DE.

Право на керування транспортними засобами категорії “BE, C1E, CE” надається особам, які мають посвідчення водія категорій B, C1, C або кількох з них, мають безперервний однорічний стаж керування транспортним засобом відповідної категорії.

Керування транспортним засобом підтверджується:
- для осіб, що працюють водіями;
- витягом з трудової книжки або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знаку.
Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою. У разі ліквідації підприємства витяг з трудової книжки засвідчується в установленому порядку;
- для осіб, які керують власним транспортним засобом, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб;
- для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку.

Вартість навчання:
“СЕ” - 4000 грн.,
“СЕ”, “С1Е” - 4850 грн.,
“СЕ”, “ВЕ” - 4850 грн.,
“СЕ”, “С1Е”, “ВЕ” - 5700 грн.
Проплата за навчання здійснюється поетапно — перший платіж за навчання здійснюється протягом першого тижня занять на рахунок автошколи та складає 500 грн. Решта сумми протягом навчання, але не пізніше ніж за тиждень до закінчення навчання в автошколі.

Паливо на водіння - ДП-85л.
Навчання водінню здійснюється на автодромі, у населеному та поза населеними пунктамм з урахуванням маршрутів, згідно графіку та з урахуванням побажань учнів.

Термін навчання - 1,5 міс.

Форма навчання - денна або вечірня.

Теоретичний курс - 42 год.*
- будова і технічне обслуговування транспортного засобу — 4 год.;
- правила дорожнього руху — 20 год.;
- основи керування транспортним засобом і вимоги безпеки дорожнього руху — 12 год.;
- етика водія транспортного засобу — 6 год.

Практичний курс:
категорія СЕ, С1Е, ВЕ — 15 год.

*години академічні — 45 хв.

Документи на навчання:
1. Копія паспорта (1, 2, 11 сторінка);
2. Копія індифікаційного коду;
3. Медична довідка щодо придатності до керування транспортними засобами;
4. Фото 2 шт. (3,5Х4,5);
5. Копія посвідчення водія;
6. Документ який підтверджує водійський стаж протягом останіх 12 місяців.

Програми навчання
Категорія А, А1 Категорія В Категорія С Категорія С, С1 Категорія D, D1 Категорія ВЕ, СЕ, С1Е Додаткове водіння
Для бажаючих навчатися
Документи для навчання Запитання/відповіді Графік набору груп
Ми в соц. мережах